Díl čtvrtý – dveře a nábytek HANÁK v komerčních projektech

I když jsme známí především jako výrobci nábytku pro běžný spotřebitelský trh, tedy pro koncové zákazníky, postupně se etablujeme i do průmyslového sektoru jako dodavatel nábytku na míru do komerčních víceúčelových projektů. Není už výjimkou, když objevíte znak HANÁK na dveřích či nábytku v nějaké veřejné budově, víceúčelovém centru nebo například v hotelu. Dnes vám představíme typickou zakázku komerční víceúčelové budovy, kterou jsme vybavili kompletně na klíč. Naše možnosti jsou díky vlastní výrobě neomezené. Vybavíme lékařskou ordinaci, kadeřnický salon či jiný komerční prostor, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu a vzhled vybavení. Součástí těchto zakázek bývají právě i naše interiérové dveře.

Spolehlivý dodavatel, komplexní řešení – od dveří po nábytek

Jen stěží najdete v Evropě výrobce, který nabídne kromě nábytku na míru i dveře vlastní produkce. V šíři sortimentu v takto špičkové kvalitě skutečně nemáme konkurenci. Pokud zadavatel bazíruje na vysoké kvalitě, dlouhé životnosti a perfektní užitné i estetické hodnotě dodávaného sortimentu, pak se na nás obrací jako na správného partnera. Dokazuje to zmíněná realizace, která je pomyslnou případovou studií. Než se zaměříme konkrétně na řešení dveří v tomto objektu, připomeneme, že tento projekt představoval nejucelěnější řešení vybavení interiéru pod jednou značkou – značkou HANÁK. Recepce, bistro, hotelové pokoje, ordinace, beauty salon, kadeřník, wellness prostory – veškerý nábytek od značky HANÁK.

Téměř osmdesátka dveří HANÁK v objektu

Zadavatel si vybral sofistikovaný a elegantní model SPACE v provedení dýhy dubu rustikálního. Tato dýha byla použita pro obklady a většinu nábytku v celém objektu, vše spolu perfektně ladí. Většinu dveří SPACE jsme vyrobili ve výšce 2300 mm a dveřní křídlo jsme standardně osadili skrytými dveřními závěsy Tectus a magnetickými zámky.

Úzká spolupráce pro perfektní výsledek

Každý investor ve spolupráci s námi oceňuje, že jsou naše dodávky řešeny a realizovány plynule od počátku samotné stavby. Jsme schopni v úzké spolupráci doporučit ideální podmínky pro instalace dveří, jejich rozměry, způsob otevírání, provedení (plné, prosklené, do obkladu) a řešit případné speciality na míru. Vše s ohledem na celou stavbu, tj. například v návaznosti na vzduchotechniku, kabeláž, řízení chytrých systémů v objektu atd. To je nejvýhodnější postup pro investora v případě kompletní novostavby. Stejný servis poskytneme i v případě zakázek rekonstrukcí. Naším cílem jsou dokonalé interiérové dveře v daném prostoru, jak funkčně, tak esteticky. Úzká spolupráce s investorem je zárukou 100% výsledku, proto si na ní tak zakládáme.

Zpět na aktuality