Díl druhý – konstrukce a design dveří HANÁK

Naše interiérové dveře jsou uživatelsky komfortní, mají řadu originálních technických řešení a jsou vysoce designovým prvkem. Dnešním tématem seriálu jsou konstrukční a designové přednosti, které dělají z dveří HANÁK dveře nejvyšší kvality a naprostý originál v každém směru. Tady je výčet všeho podstatného, co byste měli o našich dveřích vědět.

DVEŘNÍ KŘÍDLO – v čem se lišíme?

První výčet předností se týká dveřního křídla.

UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE DVEŘNÍHO KŘÍDLA
TVRZENÉ SKLO

Naše dveřní křídlo je mechanicky vysoce odolné, tvarově stálé a stabilní. Vysokou odolnost a životnost potvrzují atestace a certifikace s nejvyššími dosaženými výsledky. Tvrzené sklo nabízíme ve standardu, je vysoce bezpečné a v nabídce jsou samozřejmě i pískované motivy.

BEZLIŠTOVÉ ZASKLENÍ
HRANY DVEŘNÍHO KŘÍDLA

Bezlištové zasklení je elegantním řešením bez přečnívajících lišt, které by rušily vzhled. Prosklení je v různých variantách dle přání zákazníka. Hrany našeho nábytku, tedy i dveřních křídel, olepujeme PUR lepidly nejmodernější technologií SLIME-LINE. Ta vytváří komfortní vodotěsný spoj hrany a křídla a kompletně uzavírá povrch.

MAGNETICKÝ ZÁMEK
SKRYTÉ ZÁVĚSY TECTUS

Magnetický zámek je u našich dveří bez příplatku. K jeho jasným přednostem patří tichý chod a životnost 150 000 cyklů. Závěsy Tectus s úhlem otevření 180° mají nosnost 60 kg na jeden závěs. Seřizují se ve třech osách.

PADACÍ PRAHOVÁ LIŠTA
POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Padací prahová lišta zabezpečuje tepelnou a zvukovou izolaci a precizní dotěsnění. Co se týče povrchových úprav, upravujeme všechny hrany a otvory. Díky vysoké kvalitě garantujeme barevnou stálost a zároveň odolnost proti vlhkosti. 7vrstvý prémiový lak HANÁK je synonymen pro nejvyšší kvalitu lakování.

ZÁRUBEŇ – v čem se lišíme?

V následující části se budeme věnovat originální zárubni HANÁK.

OBLOŽKOVÁ ZÁRUBEŇ VE VYSOKÉM LESKU
UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE ZÁRUBNĚ

Neexistuje designovější a kvalitnější řešení než právě obložková zárubeň ve vysokém lesku. Originální zaoblené ostění dodává zárubním HANÁK punc jedinečnosti. Specifická je jak tloušťka ostění, tak uzavřená zadní strana ostění.

STAVITELNÝ PROTIPLECH MAGNETICKÉHO ZÁMKU
POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Magnetický zámek se stavitelným protiplechem je u našich dveří ve standardu, tedy bez příplatku. Přináší nový komfort při otevírání dveří, tento mechanismus zajišťuje pohodlnější a tišší chod. Stavitelným protiplechem docílíme vždy perfektního dotěsnění dveřního křídla. Mimo to je stavitelný protiplech skrytý a nekazí tak jedinečný vzhled dveří.

DOKONALÉ TĚSNĚNÍ
OCELOVÉ DRŽÁKY SKRYTÝCH ZÁVĚSŮ TECTUS

Používáme vysoce kvalitní těsnění Q-LON z polyethylenové pěny se stálou pružností. Toto těsnění má vynikající schopnost vracení, je odolné vůči čistícím prostředkům a 100% elastické. Montáž závěsu s ocelovými držáky provádíme pomocí metrického závitu. Naše dveře mají díky tomuto řešení zvýšenou odolnost proti zatížení.

MOŽNOSTI PROVEDENÍ DVEŘÍ
SPOJE OBLOŽEK

Vyrobíme jakékoliv dveře na míru, včetně těch atypických do atypických prostor. Vyrobíme nadsvětlíky, skosené dveře či dveře do obkladu. U nás máte na výběr buďto klasický spoj obložek 45° u dýhovaných provedení nebo 45° a 90° u lakovaných provedení. Tato nabídka je u dveří HANÁK opět bez příplatku.

Zpět na aktuality