Díl třetí – široká nabídka od klasických po designové dveře do obkladu

V třetím díle našeho seriálu se zaměříme na dvě velmi aktuální varianty dveří, které jsou stylově zcela odlišné. Na jejich příkladu vám však ukážeme, kolik precizní a mnohdy mistrné práce stojí za výrobou takových dveří. Oba modely jsou shodou okolností i aktuální novinkou v nabídce. Jak vysoce zdobné klasické dveře VERONA, tak ryze moderní varianta dveří do obkladu.

KLASICKÉ DVEŘE VERONA a nejen ty

Klasicky laděné dveře jsou nedílnou součástí naší nabídky, ať už jde o modely VICTORY nebo MILANO. K nim aktuálně přibyl model VERONA, který koresponduje nejen s modelem stejnojmenné kuchyně, ale obecně se hodí do jakéhokoliv rustikálně laděného interiéru. Jeho zdobnost a možnost podtrhnout dojem přidáním navazujícího obkladu zdi představují kus pravého řemesla. Poprvé byly dveře VERONA představeny na loňském zářijovém veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech, kde sklidily velký úspěch. První foto je právě z uvedené výstavní expozice. Následující obrázky už představují detaily řemeslného zpracování dveří a zmíněnou ukázku navazujícího obkladu.


DVEŘE VICTORY

Klasika, která nikdy nezestárne. Klasickému stylu navíc nemůžeme upřít, že přináší více tepla a útulnosti do domova. Dveře VICTORY jsou velmi oblíbené do interiérů, kde převažuje dřevo.

DVEŘE MILANO

Model MILANO perfektně ladí se stejnojmennou kuchyní. Ta má vyloženě romantický nádech a je líbivá i skrze ruční patinu. Tyto typické znaky jsou přeneseny i do vzhledu dveří, jak uvidíte přímo v konkrétní realizaci i na image fotech.

DVEŘE DO OBKLADU

Jednou ze současných trendových záležitostí jsou takzvané dveře do obkladu. Volí je ti nejnáročnější zákazníci, kteří řeší design komplexně zpravidla už od prvopočátku novostavby či kvalitní rekonstrukce. Není pro ně důležité jen samotné vnitřní vybavení nábytkem a dekorem, ale řeší už vzhled a dispozici samotného prostoru, kam vybírají toto exkluzivně vypadající řešení. U dveří do obkladu vyrobíme jak lakovanou, tak dýhovanou variantu, závisí pouze na zákazníkovi a jeho výběru.

Zpět na aktuality