Nové skříně a šatny! Atraktivní a propracované modely v nadstandardně široké nabídce.

Dlouho připravované novinky skříní a šaten jsou tady! Máme pro vás celou řadu nových modelů a inovací, jak udělat z jindy čistě praktické a fádní záležitosti, jakou skříň či šatna mohou být, naprosto atraktivní a imidžovou součást vašeho interiéru! Tyto a další modely si můžete podrobně prohlédnout v produktech, kde uvidíte i konkrétní varianty materiálových provedení. Nemusíme určitě zmiňovat hlavní přednost – dokonalé vizuální a kvalitativní sladění s ostatním nábytkem HANÁK v rámci INTERIOR CONCEPTU. Jsme přesvědčeni, že máme jako tuzemský výrobce aktuálně nejatraktivnější, nejkvalitnější a nejširší nabídku skříní a šatních systémů v České republice!

Model STYLE, dokonalá skříň s nikou i posezením

Tento nový model s otevíravými dveřmi můžete mít jak v klasické uzavřené sestavě, tak v sestavě obohacené o vsazenou niku či dokonce pohodlné místo k sezení. Je i konkrétní ukázkou rohového řešení skříní. Nika a místo k posezení o to více vyniknou díky odlišnému zvolenému materiálu.

nove_satny_skrine_hanak_style_champagne

 

nove_satny_skrine_hanak_style_2

 

nove_satny_skrine_hanak_style_3

 

Model RIM, inovace ve výrazné úchytce

Model RIM představuje vysoce elegantní skříň s posuvnými dveřmi s inovativní hranovou úchytkou v plné délce křídla. U skříní s posuvnými dveřmi je veškerá konstrukce skryta za dveřmi. Žádné viditelné pojezdy či další elementy. Výsledkem je ničím nerušený vzhled dveřního křídla, kde vynikne samotný materiál laku či dřevodekoru.

nove_satny_skrine_hanak_rim

 

nove_satny_skrine_hanak_rim_2

 

nove_satny_skrine_hanak_rim_3

 

Modely NICE / SKY, klasická dýha i moderní sklo v jednom prostoru

Ve vašem interiéru můžete kombinovat i zdánlivě nekombinovatelné. Následující obrázky dokazují, jak originální může být spojení dýhované šatní skříně s jemným klasickým rámečkem (korespondujícím se stejnojmenným modelem kuchyně) a ultra moderní prosklené vitrínové skříně s vnitřním osvětlením. Co dodat? Extravagance a klasika v silném propojení!
nove_satny_skrine_hanak_sky

 

nove_satny_skrine_hanak_nice_sky_2

 

nove_satny_skrine_hanak_nice_sky
nove_satny_skrine_hanak_nice

 

Model HARMONY, variabilní úložný systém vhodný i pro studentské a dětské pokoje

Model HARMONY je víceúčelový. Byl vyvinut nejen pro sestavu klasických otevíravých skříní, ale zároveň nabízí variabilitu ve spojení hlubokých skříní s policemi do hravých sestav, které se skvěle uplatní například v dětských a studentských pokojích nebo také v pracovnách. Lze z něj vytvořit i obývákovou sestavu. Vše dokonale na míru dle individuálních požadavků zákazníka.

nove_satny_skrine_harmony_ulozny_system
nove_satny_skrine_hanak_harmony
nove_satny_skrine_hanak_harmony_studentske_pokoje

 

Modely RIM / HARMONY, ideální kombinace pro vstupní prostory

Udělejte dojem už na vstupu! A to perfektním sladěním menších skříněk a polic s velkou vestavnou skříní v chodbě či malé hale vašeho domu, bytu. Model RIM jsme představili již v úvodu. Tady vidíte jeho variantu se zrcadlem a s efektním orámováním zabudované skříně. A protože ve vstupní části jistě oceníte i menší skříně či police, výslednou kombinaci jsme dotvořili jednotlivými na míru navrženými moduly ze systému HARMONY.

nove_satny_skrine_hanak_rim_harmony
nove_satny_skrine_harmony_rim_hanak
hanak_nove_satny_skrine_rim_harmony
hanak_nove_satny_skrine_harmony

 

Zpět na aktuality