Přeskočit na hlavní obsah

Ve spolupráci se značkou HANÁK nabízíme našim zákazníkům jistotu a spolehlivost. Důvěra zákazníka je pro nás zásadní věc. Máme osobní přístup a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení moderního pojetí interiéru. Plně si uvědomujeme, že interiér domova není je obrázkem z katalogu, ale je pestrou prezentací životního stylu, jeho obyvatel, jejich potřeb, činností a oblíbených předmětů.

Našim cílem je uspokojit všechny klienty. Sortiment kuchyní a nábytku HANÁK je natolik široký, že uspokojí jak začínající mladé rodiny, které ocení design a kvalitu za příjemnou cenu, tak i náročné klienty očekávající nadstandardní služby při řešení celého interiéru.

Studio HANÁK Zlín, Tř. T. Bati

Přijďte se podívat osobně, rádi Vás poznáme.    Kontakty

Studio ELEMENTS Zlín, 64/2 Areál Svit

Přijďte se podívat osobně, rádi Vás poznáme.    Kontakty

Naše realizace

První schůzka

1.

Přibližný půdorys prostoru

Na první schůzku si prosím nachystejte přibližný půdorys Vašeho prostoru, který budeme společně řešit, pomůže nám to k představě o velikosti projektu. Pokud ho nemáte k dispozici, můžete nám jej dodat později nebo přistoupit ke kroku 2 První schůzky.  

2.

Fotografie prostoru

Při prvním jednáním nám hodně pomohou a mohou dočasně zastoupit funkci zpracovaného půdorysu také fotografie Vašeho prostoru. Zde uvidíme aktuální připravenost a probereme možnosti jeho řešení. 

3.

Inspirace

Pokud máte uložené obrázky interiérů a stylů bydlení, které se Vám líbí ze sociálních sítí nebo webových stránek, neváhejte je s sebou na první schůzku také přinést. 

4.

Vaše oblíbené

Pokud nemáte ještě představu o Vašem interiéru, projděte si naše webové stránky a přes funkci srdíčka si vyberte, co se Vám líbí. Pak jen stačí odeslat přes kontaktní formulář Váš výběr nebo nám ho přímo nasdílet.

Oblíbené

Nábytek

Ostatní sortiment

Aktuálně

Akustické panely ALEGRO

  • Novinky

Designový model WAVE

  • Novinky